2024. gada 28. marts

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde izsludina konkursu uz Smiltenes Tūrisma informācijas centra tūrisma organizatora amatu uz noteiktu laiku

SMILTENES NOVADA KULTŪRAS UN TŪRISMA PĀRVALDE

Reģ. Nr. 40900038716

izsludina konkursu uz

Tūrisma informācijas centra tūrisma organizatora amatu uz noteiktu laiku

(3 mēneši )

Piedāvājam darbu Smiltenes Tūrisma informācijas centrā uz noteiktu laiku. Ja esat laipns/a un viesmīlīgs/a, nebaidāties no darba nedēļas nogalē, tad aicinām pievienoties mūsu komandai!

Mēs piedāvājam:

• dinamisku, radošu, atbildīgu darbu uz attīstību vērstā pašvaldībā;
  • pilnas slodzes darbs uz noteiktu laiku
  • stabilu atalgojumu 800 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • labus darba apstākļus darba vietā Smiltenē, Dārza ielā 3, Smiltenes tūrisma informācijas centrā;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei.

Amata galvenie pienākumi:

• Klientu apkalpošana un informācijas sniegšana par Smiltenes novadu, Vidzemi, Latviju un iespēju robežās ārzemēm;
  • Veidot, koordinēt un nodrošināt daudzveidīgu un kvalitatīvu tūrisma un atpūtas iespēju piedāvājumu Smiltenes pilsētā un novadā visu paaudžu iedzīvotājiem un sezonalitātei;
  • Izstrādāt jaunus produktus un maršrutus;
  • Veicināt sadarbību ar Smiltenes novada tūrisma uzņēmējiem;
  • Mājas lapas administrēšana un aktīvs darbs ar tūrisma informācijas centra sociālajiem tīkliem;
  • Darbs ar kases aparātu, POS termināli, dokumentu sagatavošana un noformēšana.

Prasības pretendentiem:

• Augstākā izglītība, priekšrocība izglītībai tūrisma jomā;
  • Pieredze klientu apkalpošanā;
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī, angļu valoda – sarunvalodas līmenī, citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Darba pieredze klientu apkalpošanā, viesmīlībā vai tūrismā;
  • Prasme strādāt ar mūsdienu informācijas tehnoloģijām un darboties sociālajos medijos;
  • Vēlama pieredze darbā ar kases aparātu un POS termināli;
  • Labas datora, biroja tehnikas lietošanas un dokumentu noformēšanas prasmes;
  • Spēja prezentēt un aizstāvēt savu viedokli, patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Atbildība, precizitāte, labas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā, emocionālā noturība.

Pieteikuma dokumentus: CV, motivācijas vēstuli, izglītību, kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski pa e-pastu: [email protected] līdz 2022.gada 10. jūnijam. Tālrunis informācijai  +371 25520805.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;

Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.