2024. gada 29. marts

Smiltenes novada pašvaldība izsludina konkursu uz jurista amatu

SMILTENES NOVADA PAŠVALDĪBA

Reģ. Nr. 90009067337

izsludina konkursu uz

JURISTA AMATU

Mēs piedāvājam:

• interesantu, atbildīgu darbu un labus darba apstākļus darba vietā Smiltenē;
  • pilna laika amata vietu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu sākot no 1350,00 euro pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, t.sk. veselības apdrošināšanu;
  • iespēju apliecināt sevi, profesionāli attīstīties un pilnveidoties.

Amata galvenie pienākumi:

• nodrošināt pilnu juridisko atbalstu pašvaldībai un pašvaldības iestādēm, struktūrvienībām;
  • izstrādāt dažādus, ar pašvaldības darbības nodrošināšanu saistītus, juridiskus dokumentus (pašvaldības lēmumu projektus, līgumus, administratīvos aktus, normatīvos aktus, atbildes uz iesniegumiem u.c.), kā arī sniegt atzinumus par citu pašvaldības struktūrvienību un iestāžu sagatavoto dokumentu projektiem;
  • sagatavot nepieciešamos dokumentus tiesai lietās, kurās viena no pusēm ir pašvaldība vai tās iestāde, un uz pilnvaras pamata pārstāvēt pašvaldību.

Prasības pretendentam (-ei):

• maģistra grāds tiesību zinātnēs (var būt students);
  • labas zināšanas pašvaldību tiesībās, normatīvo aktu izstrādāšanā, administratīvajā procesā, civiltiesību un publisko iepirkumu jomā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • analītiskā domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • labas komunikācijas prasmes, spēja ātri novērtēt situāciju un pieņemt pamatotus lēmumus.

Pieteikuma dokumentus: CV, motivācijas vēstuli, izglītību, kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt elektroniski e-pastā: [email protected] līdz 2022.gada 30.jūnijam. Tālrunis informācijai 64707584.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.