2024. gada 25. apr.

Piedalies Viedrades kvartāla Pils ielā 9 metu konkursa godalgoto darbu prezentācijas pasākumā!

Smiltenes novada pašvaldība atgādina, ka 11. janvārī plkst. 17.00 Smiltenes kultūras centra kino zālē notiks Viedrades kvartāla Pils ielā 9 metu konkursa godalgoto vietu darbu prezentācijas pasākums.

Aicinām ikvienu izmantot iespēju tikties ar darbu autoriem un uzdot sev interesējošus jautājumus par izvēlētajiem Viedrades kvartāla arhitektoniskajiem risinājumiem! Nobalsot par sev tīkamāko darbu iespējams:

• Valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centros un pagastu pārvaldēs visa novada administratīvajā teritorijā,
  • novada bibliotēkās,
  • aizpildot drukātu anketu pašvaldības informatīvā izdevuma “Smiltenes Novada Pašvaldības Vēstis” janvāra numurā (iznāk 12. janvārī).

Svarīga papildu informācija:

• Balsošanas termiņš tiek pagarināts līdz 27. janvārim, lai dotu pilnvērtīgu iespēju nobalsot arī pašvaldības informatīvā ziņojuma “Smiltenes Novada Vēstis” lasītājiem;
  • Vēršam balsotāju uzmanību, ka, apkopojot balsojuma rezultātus, primāri vērā tiks ņemts Smiltenes novadā deklarēto iedzīvotāju viedoklis;
  • Sākoties 2023. gadam, atklājās balsošanas sistēmas tehniskās nepilnības un pašlaik tajā radusies iespēja vienai personai par katru darbu nobalsot arī otru reizi, taču balsojušo personu informācija tiks pārbaudīta, un otrais balsojums netiks ņemts vērā.

Mārtiņš Ulāns

Izpilddirektora vietnieks attīstības jautājumos

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.