2024. gada 19. apr.

Aicina darbā saimniecības vadītāju Trapenes sākumskolā

Trapenes sākumskola

(Reģ.Nr. 40900010504)

aicina darbā SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJU

Amata galvenie pienākumi:

• organizēt un veikt saimnieciskos darbus (elektroapgādes, siltumapgādes, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu darbība, telpu remontdarbi, kurināmā sagatavošana, teritorijas sakopšana, labiekārtošana);
  • plānot un veikt sīkos remontdarbus;
  • plānot un vadīt tehnisko darbinieku darbu, nodrošināt ar nepieciešamo inventāru;
  • veikt nepieciešamā inventāra un preču iegādi;
  • veikt tirgus izpētes, piedalīties inventarizācijās un budžeta sagatavošanas procesā.

Prasības pretendentiem:

• vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • pieredze saimniecisko darbu veikšanā;
  • labas organizatora un laika plānošanas prasmes;
  • pamatiemaņas būvdarbu un remontdarbu plānošanā un veikšanā;
  • datorprasmes (MSOffice standartprogrammas);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Mēs piedāvājam:

• pilnu darba slodzi uz nenoteiktu laiku;
  • atalgojumu 850 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Lai pieteiktos, lūdzu iesniegt CV (dzīves aprakstu) personīgi Trapenes sākummskolā vai elektroniski e-pastā: [email protected] līdz 2023. gada 24.martam Tel. informācijai 26378802.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.