2024. gada 19. apr.

AICINA DARBĀ

PAŠVALDĪBAS POLICIJAS INSPEKTORU

Mēs piedāvājam:

• atbildīgu darbu uz noteiktu laiku (ar iespēju pārslēgt līgumu uz nenoteiktu laiku);
  • summēto laika darbu pēc grafika, ko var apvienot ar citu darbu;
  • labus darba apstākļus, atsaucīgu kolektīvu;
  • stabilu atalgojumu (stundas tarifa likme 5,05 EUR);
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei.

Amata galvenie pienākumi:

• kontrolēt, kā tiek veikta normatīvo aktu prasību ievērošana un izpilde pašvaldības teritorijā;
  • pieņemt un reģistrēt informāciju par administratīvajiem likumpārkāpumiem, noziedzīgiem nodarījumiem un citiem sabiedrībai bīstamiem notikumiem;
  • kontrolēt transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanu;
  • veikt preventīvus pasākumus, piedalīties iedzīvotāju tiesiskajā audzināšanā;
  • veikt profilaktiskos reidus;
  • nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldības teritorijā;
  • uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu izpildi;
  • sagatavot administratīvās lietvedības materiālus un noformēt tos atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Prasības pretendentam/-ei:

• atbilstība likuma “Par policiju” 21. panta pirmās daļas prasībām;
  • vidējā vai profesionālā vidējā izglītība;
  • izpratne par pašvaldības policijas darbības pamatprincipiem, darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru;
  • laba fiziskā sagatavotība un stresa noturība;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (autovadītāja stāžs ne mazāk kā 2 gadi).

Pieteikuma dokumentus: CV (vēlams CV Europass formā), motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas iesniegt elektroniski e-pastā: [email protected] vai Dārza ielā 3, Smiltenē (pastkastē pie ēkas) līdz 2021. gada 5.novembrim. Pie vakances izskatīšanas lūdzam ņemt vērā 09.10.2021. Ministru Kabineta noteikumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.3.punktu. Tel. informācijai 64707584.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.