4
Flower

Jaunumi

Krīgers izcīna trešo vietu Eiropas BMX kausā Valmierā

Svētdien Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” turpinājās Eiropas kausa izcīņas sacensības, sportistiem aizvadot sērijas 12. posmu. Īpašu prieku sanākušajiem skatītājiem un atbalstītājiem sarūpēja pašmāju Kristens Krīgers, kurš elites grupā izcīnīja vietu uz goda pjedestālu, finišējot trešais. Par uzvarētāju starp ātrākajiem vīriem kļuva francūzis Edijs Klertē, savukārt sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja titulētā Nīderlandes sportiste Laura Smuldersa.

Lasīt vairāk ›

Sabiedrība
Projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai” aktivitātes Smiltenes novadā jūnijā

Mainoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, projekta aktivitāšu veids un norises laiks var mainīties. Lūdzam sekot līdzi jaunākajai informācijai Smiltenes novada pašvaldības mājaslapā https://smiltenesnovads.lv, sadaļā Bezmaksas pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā.

Sporta veterānu 59.sporta spēles Bauskā

Latvijas pašvaldību sporta veterānu 59.sporta spēles vieglatlētikā notika 2022.gada 18.-19.jūnijā Bauskā. Smiltenes novada vieglatlētu komandu pārstāvēja 12 dalībnieki, kas kopīgiem spēkiem spēja izcīnīt 18 sporta spēļu dažāda kaluma medaļas. Komandu ieskaitē bija vajadzīgas 30 ieskaites + viena stafete.