2021. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

14. novembrī notiks izbraukuma vakcinācija Raunā un Drustos

14. novembrī Smiltenes novadā notiks izbraukuma vakcinācija Raunā no 10.00 – 13.00,  Drustos no 14.00 -17.00.  Vakcinēties būs iespējams Ar Moderna, Pfizer, Johanson & Johanson vakcīnām. 

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara). 

Informācija par vakcināciju Drustos

Informācija par vakcināciju Raunā

 

 

Informāciju sagatavoja 

Aija Kramiņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider