2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

15. aprīlī notiks pavasara gadatirgus Smiltenē

15. aprīlī, laikā no plkst. 8. 00 līdz 15. 00 gaidāms pavasara gadatirgus, kas norisināsies Smiltenes pilsētas centrā. Ikviens pārdot gribētājs laipni aicināts pieteikt savu dalību tirgū!

Tirgū var piedalīties katrs, kurš vēlas pārdot amatniecības, lauksaimniecības, pārtikas preces, tajā skaitā arī dzērienus un alkoholiskos dzērienus, dažādus suvenīrus, rūpniecības preces.

Lai pieteiktu savu dalību pavasara gadatirgū, jāaizpilda tiešsaistes anketu: ŠEIT.

Aicinām ievērot pieteikšanās termiņus, kas atkarīgi no pārdodamo preču veida:

  • Rūpniecības preču tirgotāji pieteikties var līdz brīdim, kad tiks sasniegts maksimālais tirgotāju skaits, tāpēc aicinām reģistrēties savlaicīgi.
  • Amatniecības, lauksaimniecības, stādu pārdevēji un mājražotāji pieteikties var līdz brīdim, kad tiks sasniegts maksimālais tirgotāju skaits vai līdz 10. aprīlim, gadījumā, ja līdz šim datumam nebūs aizpildītas visas vietas.

Plašāku informāciju par pieteikšanās kārtību un tirdzniecības nodevu pārdevējiem var atrast Smiltenes novada pašvaldības saistošajos noteikumos Nr. 26/22 ŠEIT.

Ar gadatirgum reģistrēto tirgotāju sarakstu un reģistrācijas shēmu varēs iepazīties Smiltenes novada mājaslapā. Informācija būs pieejama ne vēlāk kā līdz 14. aprīļa plkst. 17.00. Vietas tirgotājiem tiks ierādītas sākot no 15. aprīļa plkst. 4.00.

Lai iegūtu plašāku informāciju, aicinām sazināties ar atbildīgajām personām, zvanot uz tālruņa numuru 29194723 (Ingars) vai 26396436 (Gatis).

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste