2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Noslēdzies Latvijas Laikmetīgās mākslas centra projekts “Vasaras skola. Rūpes par dabu, rūpes par cilvēkiem”

No 2023. gada 4. līdz 11. augustam Smiltenē norisinājās Latvijas Laikmetīgās mākslas centra projekta “Vasaras skola. Rūpes par dabu, rūpes par cilvēkiem” īstenošana. Vasaras skolas dalībnieki tika uzņemti Smiltenes vidusskolas telpās.

Vasaras skolas programma šogad tika veltīta iekļaušanas un ilgtspējas veicināšanai. Sešas lekcijas un darbnīcas no visa projekta programmas bija pieejamas ikvienam interesentam bez maksas. 

Vasaras skolas programma kopumā sastāvēja no astoņām tematiski daudzveidīgām norises dienām, kurās dalībnieki varēja gūt zināšanas teorētiskā līmenī un tās pārbaudīt praktiskās, radošās meistarklasēs. Pirmajā dienā dalībniekus Smiltenē sagaidīja Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks attīstības jautājumos Mārtiņš Ulāns, kura vadībā mākslinieki, pētnieki un citi, kas bija ieradušies uz Vasaras skolu no visas Eiropas, tika iepazīstināti ar Smiltenes pilsētu, tās vidi un attīstības perspektīvām.
 
Piedāvājam ielūkoties īsā foto atskatā, kurā redzami mirkļi no atklāšanas pasākuma Smiltenes vidusskolā un Vasaras skolas izbraukuma uz izstādi “Savvaļa”, kur norisinājās augu pētīšanas meistarklase kopā ar Zani Līko (fotogrāfiju autors – Klāvs Vasiļevskis).
Visas fotogrāfijas atrodamas ŠEIT.
 
Foto mirkļi no Vasaras skolas atklāšanas:

Foto mirkļi no izstādes “Savvaļa” un augu pētīšanas meistarklases:

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste