2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

20.septembrī slēgts Baznīcas laukums Smiltenē

Turpinot darbus pie Smiltenes centra pārbūves 2021.gada 20.septembrī tiks uzsākti būvprojekta „Baznīcas laukuma, Marijas ielas, Pils ielas posmā no Baznīcas laukuma līdz Kalna ielai, Kalna iela posmā no Pils ielas līdz Baznīcas laukumam un teritorijas Baznīcas laukumā 16A un Baznīcas laukumā 10 pārbūve, Smiltenē” 5. kārtas būvdarbi.

5.kārtas būvdarbu zona_ŠEIT

Pārbūves darbi objektā tiks uzsākti ar esošā asfalta seguma frēzēšanu, komunikāciju trašu nospraušanu un turpināti pie komunikāciju tīklu izbūves.

Saistībā ar būvdarbu uzsākšanu vispārējai transportlīdzekļu satiksmei tiks SLĒGTS Baznīcas laukums posmā no Gaujas  ielas līdz gājēju pārejai Baznīcas laukumā, stāvēšanai nebūs pieejamas stāvvietas ielas slēgtajā posmā. SATIKSMES ORGANIZĀCIJAS SHĒMA ŠEIT. Slēgtā posma apbraucamais ceļš pa Marijas ielu.

Piekļuve preču piegādei remontdarbu zonā esošajiem uzņēmumiem tiks nodrošināta.