2022. gada 3. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

21.un 22. maijā Tukuma apkārtnē notika Ozona čempionāts garajā distancē un stafetē

21. un 22. maijā Tukuma apkārtnē notika Ozona čempionāts garajā distancē un stafetē. Šoreiz no Azimuta piedalījās tikai divas stafešu komandas. Sveicam Aneti Stabiņu, Martu Kalniņu un Kitiju Abulu ar 1.vietu Ozona čempionāta stafetēs S-16 grupā.
 
 
 
V-12 grupas zēni Gustavs Solovjovs, Artis Harkins un Artūrs Kalniņš izcīnīja 6. vietu. Stafetes rezultāti https://ozonsok.lv/oc2022/staf_results.html Individuāli garajā distancē: Sveicam Ievu Godiņu ar 2. vietu S-45 grupā, Mārtiņu Godiņu ar 3. vietu V-45 grupā un Gustavu Solovjovu ar 3. vietu V-10 grupā.
 
 
Šajā grupā vēl Artūrs Kalniņš 4. vietā. Tāpat veicās arī Jānim Nullem V-55 grupā. S-21E grupā 6. vietā Zanda Stabiņa. V-12 grupā Artim Harkinam 7. vieta. Tāpat veicās arī Anetei Stabiņai S-16 grupā. Šajā grupā vēl Marta Kalniņa 9. vietā. Tāpat veicās arī Mārim Stabiņam grupā V-50.
 
Rezultāti https://ozonsok.lv/oc2022/results.html Vēl jāatzīmē ka sacensības notika mūsu kluba biedra Ilgvara Caunes zīmētā kartē. Vienlaicīgi notika arī studentu SELL spēles. No mūsējiem startēja Matīss Slikšjānis pārstāvot Rīgas Tehnisko Universitāti individuāli izcīnot 7. vietu un stafetē 2. vietu.