2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

26.Baltijas jūras dokumentālo filmu forums – Hamleta sindroms / The Hamlet Syndrome

Sadarbībā ar 26. Baltijas jūras dokumentālo filmu forumu, kuru rīko Nacionālais Kino centrs un atbalsta LR Kultūras ministrija, Rīgas dome un Valsts Kultūrkapitāla fonds mērķprogrammā “KultūrElpa” pie mums – Smiltenes Kultūras centra kinozālē, izrādīsim divas dokumentālās filmas.

7.septembrī  plkst. 18.00 – IEEJA BEZ MAKSAS

Filmas garums: 1h 25min
Filmas režisori: Elwira Niewiera, Piotr Rosołowski
Valsts: Polija, Vācija 2022
Žanrs: Dokumentālais kino
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma ukraiņu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

Filmas anotācija:

Slavenajai Hamleta frāzei “Būt vai nebūt…” kara apstākļos ir pavisam cita nozīme.

Jauna ukraiņu teātra režisore aicina vienaudžus, kas piedzīvojuši Maidanu un 2014. gada iebrukumu, dalīties ar pieredzi, terapeitiski izmantojot Šekspīra valodu. Par ko cīnās jauni cilvēki Ukrainā, pēc kādām pārmaiņām viņi ilgojas? Kadrā pārklājas dzīve, teātris un dokumentālais kino, un skatītāji attopas emocionāli piesātinātā telpā – meklējot atgriešanos pie cilvēcības.

*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja