2023. gada 9. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

26.Baltijas jūras dokumentālo filmu forums – Jaunais Platons / Young Plato

Sadarbībā ar 26. Baltijas jūras dokumentālo filmu forumu, kuru rīko Nacionālais Kino centrs un atbalsta LR Kultūras ministrija, Rīgas dome un Valsts Kultūrkapitāla fonds mērķprogrammā “KultūrElpa” pie mums – Smiltenes Kultūras centra kinozālē, izrādīsim divas dokumentālās filmas.

8.septembrī  plkst. 18.00 – IEEJA BEZ MAKSAS

Filmas garums: 2h 2min
Filmas režisori: Neasa Ní Chianáin, Declan McGrath
Valsts: Northern Ireland, Ireland, France, Belgium, 2021
Žanrs: Dokumentālais kino
Vecuma ierobežojums: 12+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

Filmas anotācija:

Nomaļā Belfāstas rajonā, kas gadu desmitiem cietis no nemiernieku uzbrukumiem un kopienu segregācijas, kādas pamatskolas direktors ar filozofijas palīdzību maina savu skolēnu un viņu vecāku uzskatus. Burvīgi iedvesmojošs paraugs, kā pārvarēt izaicinājumus, vairot labo un palīdzēt bērniem veidot humānāku pasauli.

*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja