2024. gada 20. apr.

26. septembrī Valkā būs iespēja saņemt barikāžu dalībnieku statusa apliecības

26. septembrī no pulksten 11.00 Beverīnas ielā 3, Valkā būs iespēja saņemt barikāžu dalībnieku statusa apliecības. Apliecības sagatavos un izsniegs 1991. gada barikāžu muzeja pārstāvji.

Saskaņā ar likumu “Par 1991. gada barikāžu dalībnieku statusu”, pašvaldība tiesīga savos saistošajos noteikumos šo apliecību ieguvušajiem barikāžu dalībniekiem piešķirt sociālās garantijas, dažādas atlaides un atvieglojumus.

Aicinām izmantot šo iespēju Valkā saņemt barikāžu statusa apliecību. Līdzi jābūt barikāžu apbalvojuma vai Pateicības raksta oriģinālam vai kopijai un personu apliecinošam dokumentam (pase vai ID karte).

Datums un laiks: 26. septembrī plkst. 11.00.

Vieta: Beverīnas ielā 3, Valkā (Valkas novada pašvaldības ēka blakus Valkas Mākslas skolai).

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis