2024. gada 14. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

5. aprīlī Smiltenes novada pašvaldība uzņems Ēnu dienas dalībniekus

Trešdien, 5. aprīlī, visā Latvijā norisināsies karjeras pasākums skolēniem – Ēnu diena. Arī Smiltenes novada pašvaldībā viesosies jaunieši, lai iepazītu dažādu profesiju pārstāvju ikdienu.

Šogad Smiltenes novada pašvaldībā 14 skolēnus uzņems septiņi Ēnas devēji, dažādu profesiju pārstāvji, kas sniegs ieskatu savā ikdienā. “Ēnotāji” viesosies pie Drustu pagasta pārvaldes vadītājas, Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja, Smiltenes novada pašvaldības Nekustamo īpašumu nodaļas vadītājas, Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītāja, Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra speciālistes, Pirmsskolas izglītības iestādes audzinātājas un Attīstības nodaļas projektu vadītājas Apes pilsētā.

Skolēniem Ēnu diena būs iespēja ne tikai iepazīt vairāk Smiltenes novada pašvaldību no darbinieku skatu punkta, bet arī gūt iespaidus par izvēlēto profesiju, uzklausot stāstus no praktizējošu speciālistu puses.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste