2024. gada 20. apr.

5.decembris ir Policijas darbinieku diena

5.decembris ir Policijas darbinieku diena.

Visos cilvēces attīstības posmos pastāvējuši likuma pārkāpēji un kāds ar to vienmēr ir cīnījies. Paldies, ka esat mums līdzās un nenogurdinoši rūpējaties par mūsu drošību!

6.decembrī “Policijas diena bibliotēkā. Atnāc un tiec galā ar detektīva Snīpja sagatavotajiem uzdevumiem” Smiltenes bibliotēkas bērnu apkalpošanas nodaļā.

No 6 .decembra līdz 12.decembrim Smiltenes Kultūras centra logos būs apskatāma izstāde par godu mūsu Smiltenes novada policistiem.

Izstādē, sadarbojoties ar Smiltenes novada Pašvaldības policiju, būs apskatāmi gan senāki, gan mūsdienīgāki aprīkojuma elementi no valsts un pašvaldības policijas. Apmeklētājus priecēs zīmējumi par mūsu policistiem no Smiltenes PII “Pīlādzītis” bērniem.

*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

*Pasākums tiks filmēts un fotografēts, pasākuma laikā iegūtie video un foto tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Informāciju ievietoja:

Evita Rauza