2023. gada 29. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

50. Vaidavas kausa izcīņa motokrosā

50. Vaidavas kausa izcīņa motokrosā

50. Vaidavas kausa izcīņa motokrosā Apē 29.-30. jūlijā – vienas no vecākajām un tradīcijām bagātākajām motokrosa sacensībām Eiropā!
Arī šogad Baltijas vadošie sportisti Apē cīnīsies par Latvijas čempionāta tituliem.

28. – 30. jūlijā Apes moto trasē norisināsies 50. Vaidavas kausa izcīņa motokrosā. Sacensību programma ir paredzēta 2 dienās. Dalībnieki sacentīsies visās Latvijas čempionāta ieskaites klasēs, kā arī Latvijas Kausa ieskaitē Zelta Mopēds un Retro motociklu klasēm.

PIEKTDIENA, 28. jūlijs

12:00 – 12:30 Aizlūgums par Vaidavas kausa izcīņu motokrosā LELB, Apes Sv. Mateja draudzes baznīcā, Pasta ielā 11.

13:30 – 14:00 Ziedu nolikšana Vaidavas kausa dibinātājiem, organizatoriem un sportistiem. Apes pilsētas kapos.

15:00 – 16:00 Vaidavas kausa izcīņai veltīta vides objekta atklāšana. Pasta un Avotu ielas krustojumā.

Ap 16:00 Vaidavas kausa uzvarētājiem veltītas bērzu birzs stādīšana. Ceļa posmā – tilts pāri Vaidavai – mototrase.

18:00 “Zupas vakars” kopā ar 50. Vaidavas kausa izcīņas organizatoriem. Apes mototrasē pie starta barjeras.

20:00 -22:30 Vakarēšana, dziesmas, dejas ar Apes un Smiltenes radošajiem, muzikālajiem cilvēkiem. Vaidavas upes krastā pie Raganu klintīm.

SESTDIENA, 29. jūlijs

Latvijas čempionāts, Latvijas kauss MX Retro, 50. Vaidavas kausa izcīņa un “Ekšņi 95” ceļojošais kauss 85ccm klasē motokrosā: MX65, MX85, MX Open, MX Retro175, MX Retro250, MX retro350, MX Retro500, visas ZM klases. Apes mototrasē.

11:00 – PIRMAIS STARTS

18:00 – 19:00 Baltijas valstu kopīgs mopēdu RĪGA parādes brauciens par godu Vaidavas kausa 50. izcīņai motokorsā. Sākums – pie tilta pāri Vaidavai.

22:30 – 03:00 Lielā “Moto balle”. Uzstājas: dj UFO, grupa “Pienvedēja piedzīvojumi”, grupa “UFO un draugi”, dj Japānis. Apes pilsētas stadionā.

SVĒTDIENA, 30. jūlijs

Latvijas čempionāts un 50. Vaidavas kausa izcīņa motokrosā: MX125, MX2 Juniori, MX Dāmas, MX2, MX1, Q Open, B/V Open. Vaidavas kausa uzvarētāju svinīgais brauciens, parakstu sesija, “Zelta mopēds brauciens kopā ar Zvaigznēm”, Tarragon Aircraft Test pilotu sveiciens debesīs virs mototrases. Apes mototrasē

10:30 PIRMAIS STARTS

Papildu aktivitātes: foto un vimpeļu izstāde, Vaidavas kausam veltīta bērnu zīmējumu izstāde, intervijas, fotogrāfēšanās, atrakcijas bērniem, “Kā tas notika…?” – ekskursijas pa pilsētu vilcieniņā ar ieskatu Apes motovēsturē, suvenīru tirdzniecība, retro motociklu izstāde, apbalvošanas, loterija, u.c. 

BIĻETES IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ: https://bit.ly/VK-biletes

Papildus informācija ŠEIT!