2024. gada 20. apr.

A/S “Smiltenes piens” aicina darbā siera ražošanas meistaru Blomes sierotavā

LAUKU LABUMI PILSĒTAS SIRDĪ!

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību,

AS “Smiltenes piens” aicina pievienoties  draudzīgajam un enerģiskajam kolektīvam:

SIERA RAŽOŠANAS MEISTARU Blomes sierotavā

Galvenie darba pienākumi:

  • Sagatavot tehnoloģisko aprīkojumu darbam;
  • Veikt un uzraudzīt siera ražošanas procesu atbilstoši noteiktajām produktu specifikācijām;
  • Precīzi ievērot un izpildīt produktu ražošanas tehnoloģisko procesu shēmas;
  • Nodrošināt tehnoloģisko iekārtu ekspluatāciju atbilstoši instrukcijām, uzturēt tās, atbilstoši sanitāri higiēniskajām prasībām.

Prasības:

  • Vēlama pieredze pārtikas ražošanas uzņēmumā līdzīgā amatā, bet ja tādas nav – apmācīsim darba vietā;
  • Vēlme apgūt jaunas zināšanas;
  • Spēja pielāgoties, fiziskā izturība, precizitāte un atbildība pret veicamo darbu;
  • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas;

Piedāvājam:

  • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā;
  • Stabilu darbu ilgtermiņā;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1200 EUR (bruto) pēc pārbaudes laika un sociālās garantijas;
  • Darba apģērbu un apavus;
  • Sociālās garantijas;
  • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas;
  • Draudzīgus un uz sadarbību vērstus kolēģus un atsaucīgus vadītājus;
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika;
  • Uzņēmumā ražotās produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu;
  • Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas u.c.

DARBA VIETA: AS “Smiltenes piens”, Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads, LV-4707

DARBA LAIKA VEIDS: summētais darba laiks pēc grafika.

Darba uzsākšanai būs nepieciešama izziņa par atbilstību veikt darba pienākumus pārtikas produktu ražotnē (veidlapa Nr. 27/u), obligātā veselības pārbaude.

Gaidīsim Jūsu CV ar norādi ” Siera ražošanas meistars Blomes sierotavā” uz e-pastu: [email protected], vairāk info pa tel. 29268672, 26644884, 29180953.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv

Pamatojoties uz Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesus. Datu pārzinis ir AS “Smiltenes piens”, reģistrācijas Nr. 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.