2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina aizpildīt anketu par pašvaldības pakalpojumu pieejamību un kvalitāti

Latvijas pašvaldību savienība (LPS) īsteno projektu “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” un tā ietvaros veic aptauju, lai mērītu iedzīvotāju apmierinātību ar pašvaldību sniegtajiem pakalpojumiem.

Šāda aptauja tikta veikta arī projektu uzsākot. Projektam tuvojoties noslēgumam, anketēšana tiek atkārtota ar mērķi noskaidrot izmaiņas attiecībā pret 2021.gadu iedzīvotāju vērtējumā par pašvaldību pakalpojumu pieejamību un kvalitāti. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti projekta rezultātu mērīšanai un turpmāko nepieciešamo aktivitāšu noteikšanai. Aptauja ir anonīma, un aizpildīšana neaizņem daudz laika.

Aptaujas anketa aizpildāma elektroniski, izmantojot šo saitihttps://forms.gle/tu7YHpPVfFZYdYbf7 .  

Aptauju veic projektā “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana”, kas ieviests Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ finanšu instruments ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta mērķis ir pašvaldību sadarbības optimizācija un labas pārvaldības principu veicināšana Latvijas pašvaldībās, lai uzlabotu publisko pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti.