2022. gada 3. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina doties pārgājienā pa Raunas pagasta ārēm

Projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas un Drustu pagastos” Nr. 9.2.4.2/16/I/043 ietvaros, sadarbībā ar “Reāls piedzīvojums” dosimies pārgājienā pa Raunas pagasta ārēm. Pārgājiens ir ne vien lieliska iespēja ikvienam izkustēties svaigā gaisā, bet arī vērtīgs jaunu iespaidu un pozitīvu emociju gūšanas avots. Dosimies gan pa lieliem, gan maziem un klusiem lauku un mežu ceļiem, redzēsim dažādas dabas bagātības, baudīsim dabas skaistumu. Pārgājiena vadītājs mums pastāstīs kā smelties enerģiju no meža un kādus labumus varam tur atrast.

Lai gājiens būtu patīkams, ir ļoti būtiski tam pareizi sagatavoties – izvēlēties ērtus, elpojošus un mitrum izturīgus apavus, elpojošu apģērbu bez šuvēm, vējjaku lietainam un vējainam laikam, kā arī paņemt līdz maiņas zeķes gadījumam, ja kājas paliek slapjas. Tāpat ir jāpadomā par līdzekli pret odiem un saules apdegumu.

Pārgājiena laikā būs arī neliela atpūtas pauze, tādēļ līdz var paņemt kādu uzkodu un tēju. Noteikti jāpaņem arī ūdens pudele.

Pārgājiena datums – 19.06.2022. Pulcēšanās pie Raunas pagasta pārvaldes centrālās ieejas, Raunā, Vidzemes ielā 2. Pārgājiena sākums plkst. 10.00.

Ejot dabā, būsim atbildīgi – neatstāsim aiz sevis atkritumus.