2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā par bibliotēkas darbu

Smiltenes novada bibliotēka aicina ikvienu piedalīties aptaujā un izteikt viedokli par bibliotēkas apmeklēšanas paradumiem, bibliotēkas pakalpojumiem un citiem ar bibliotēkas darbu saistītiem jautājumiem, kā arī izteikt savus ierosinājumus. Aicinām aizpildīt anketu arī tos, kuri ikdienā bibliotēku neapmeklē. Anketas aizpildīšana aizņems aptuveni 5–10 minūtes, tā ir anonīma un tiks izmantota apkopotā veidā. To elektroniski iespējams aizpildīt šeit no 2021. gada 16. augusta līdz 13. septembrim, kā arī drukātā formātā Smiltenes novada bibliotēkā Baznīcas laukumā 13 un Bērnu apkalpošanas nodaļā Gaujas ielā 1.

 

Informāciju sagatavoja:
Sandra Marķitāne,
Smiltenes bibliotēkas informācijas speciāliste