2023. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina piedalīties aktivitātēs mājražotājiem un amatniekiem

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Smiltenes novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Smiltenes novada mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai Valmieras novada pašvaldības organizētā divu dienu pasākumā – 21. jūlijā meistarklasē “dzijas krāsošana ar augu krāsvielām” un pieredzes apmaiņā Rūjienā, kā arī 22. jūlijā Valmieras dzimšanas dienas tirgū Valmierā.

Programmu pasākumam skatīt saitē ŠEIT.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 7. jūlijam, rakstot uz  [email protected] vai zvanot pa mob.tel. +37128690844.

Šī pasākuma organizators ir Valmieras novada pašvaldība, projekta vadošais partneris ir Valkas novada pašvaldība, projekta partneri ir Balvu, Smiltenes un Ludzas novadi,  meistarklasē un pieredzes apmaiņā Rūjienā, kā arī  Valmieras dzimšanas dienas tirgū aicināti piedalīties partneru gan esošie, kā arī topošie amatnieki, mājražotāji un mazie ražotāji.

Sīkāka informācija, sazinoties ar Smiltenes novada pašvaldības projektu vadītāju Daigu Bojāri: mob.tel. +37128690844 vai e-pasts: [email protected].

Aktivitātes tiek īstenotas Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta Nr. LVIII-055 “No Hobija uz Biznesu”,  (akronīms “Hobijs – Bizness”) ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:

Projektu vadītāja

Daiga Bojāre