2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina piedalīties krūzīšu dizaina radošajā darbnīcā

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa 6.decembrī plkst. 14.00 aicina piedalīties pirmssvētku radošajā darbnīcā “Krūžu dizaina darbnīca”.
Radošajā darbnīcā piedāvājam ikvienam dalībniekam – gan mazam, gan lielam – uzzīmēt savas krūzes dizainu vai uzdrukāt uz savas krūzītes kādu mīļu fotogrāfiju vai zīmējumu (to paņem līdz), radot jaukas Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem vai sev pašiem.
Radošo darbnīcu vadīs dizainere, māksliniece Kristiāna Līdaka no Blomes. Kristiāna kopš 2014. gada darbojas kā grafikas dizainere, arī māksliniece – noformētāja. Viņa ir tehnoloģiju entuziaste, patīk darboties ar dažādām drukas tehnoloģijām, 3D printeriem, lāzergriezējiem u.tml. Paralēli citām nodarbēm Kristiāna vada radošās darbnīcas dažādu vecumu bērniem un pieaugušajiem.
Krūžu apdruka radošajā darbnīcā tiks veikta ar sublimācijas apdrukas iekārtu, ko parasti izmanto ražošanā. Šajā tehnikā tiek izmantotas krūzes ar speciālu lakas pārklājumu, kas karstuma ietekmē uzsūc sublimācijas tinti. Druka ir noturīga un dod iespēju apdrukāt pilnkrāsu attēlus.
Kristiāna atklāj, ka “līdz šim jaunākā darbnīcas apmeklētāja ir bijusi ap viena gada vecumu, galvenais, lai spēj zīmuli rokās noturēt. Šis drukas veids ļauj skaisti saglabāt bērna pirmos zīmējumus, jo pat švīkājums uz krūzes izskatās skaisti. Tas, kas man patīk, vadot radošās darbnīcas, ir cilvēki, kas atnākot saka, ka nav iedvesmas vai neprot zīmēt, bet mājās visi aiziet priecīgi ar jaunu, paša radītu dizaina krūzi.”
Dalības maksa ietver izdevumus par materiāliem un tā ir atkarīga no krūzītes veida – 10.00 EUR par keramikas krūzi, 12.00 EUR par metāla krūzi. Katra nākamā krūzīte ar atlaidi.
Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 20047831 vai e-pastā [email protected].
Pasākuma laikā tiks fotografēts bibliotēkas publicitātes nodrošināšanai.
Uz tikšanos bibliotēkā Gaujas ielā 1 (Sporta halles 2.stāvā)!

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre