2024. gada 21. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina pieminēt Ukrainas kara upurus Smiltenē

24. februārī apritēs gads kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā, tāpēc ikviens ir aicināts vienoties kopīgā atbalsta pasākumā Ukrainas tautai.

Atbalsta pasākums norisināsies piektdien, 24. februārī, pie Smiltenes novada Bērnu un ģimenes atbalsta centra ēkas, Galdnieku ielā 10B, Smiltenē.

No plkst. 10.00 pie Ukrainas karoga ikviens aicināts nolikt svecīti, paužot savu atbalstu, līdzjūtību un solidaritāti ukraiņu tautai.

Savu piemiņas svecīti visas dienas garumā varēs nolikt arī Smiltenes evaņģēliski luteriskās baznīcas pagalmā, kur būs novietoti gaismas lukturīši.

Plkst. 18.00 pie Bērnu un ģimenes atbalsta centra notiks piemiņas brīdis, kurā novadā dzīvojošos Ukrainas civiliedzīvotājus uzrunās Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš. Aicinām ikvienu būt kopā šajā piemiņas brīdī un paust savu atbalstu karā cietušajiem.

Aicinām atsaukties Valsts prezidenta, Saeimas priekšsēdētāja, premjerministra un ārlietu ministra aicinājumam, rast brīdi ikdienas steigā, vismaz domās būt kopā, pieminēt un godināt Ukrainas tautas upurus, arī tos, kas cīnās par ukraiņu brīvību 24. februārī, plkst. 9.00.

 

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste