2023. gada 21. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina pieteikties braucienam uz tehnisko nozaru biznesa izstādi “BILTIM TEHNIKA 2023” Biznesa centrā “Rāmava”

6. oktobrī aicinām Smiltenes novada uzņēmējus un iedzīvotājus pieteikties kopīgam braucienam uz tehnisko nozaru biznesa izstādi “BILTIM TEHNIKA 2023”, kas norisināsies Biznesa centrā “Rāmava”. Izstāde vienuviet pulcēs būvniecības, infrastruktūras, lauksaimniecības, transporta, industriālās un mežsaimniecības nozaru profesionāļus, interesentus un sadarbības partnerus.

Smiltenes novada pašvaldība nodrošina bezmaksas ieeju izstādē un transportu.

Izbraukšana 6. oktobrī:

  • 9.00 no Smiltenes (stāvlaukums pretī Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skolai, aiz baznīcas);
  • 9.30 no Raunas (stāvlaukums pie Raunas ev. lut. baznīcas).

Pieteikšanās līdz 1. oktobrim,  aizpildot reģistrācijas anketu šeit vai zvanot: +371 22310430 (Modris). Vietu skaits ierobežots.

Par izstādi
Līdz šim izstādes nosaukums bija “Lauksaimniecības un meža tehnika”, taču jau vairākus gadus izstādē pārstāvēto tematiku klāsts pakāpeniski kļuvis plašāks. Tādēļ, lai nosaukums precīzāk raksturotu visas izstādē pārstāvētās tematikas, 2023. gadā izstādes nosaukums tika mainīts uz “BILTIM TEHNIKA”. Iepriekšējos gados izstāde kopā pulcējusi vidēji 200 – 250 izstādes dalībnieku un 8 – 10 tūkstošus apmeklētāju. Vairāk par izstādi var uzzināt: https://www.ramava.lv/

 

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos