2024. gada 29. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina pieteikties vietējās zemnieku kopienas sadarbības un kooperācijas stiprināšanas pasākumam Matīšos

Esam aizvadījuši pirmo pieredzes apmaiņas pasākumu Siguldā projekta “Ceļā uz Zaļo reģionu” ietvaros un turpinām iesākto, gatavojoties nākamajam pasākumam.

✅  Aicinu Jūs pieteikt savu dalību vietējās zemnieku kopienas sadarbības un kooperācijas stiprināšanas pasākumā “PIEREDZES APMAIŅA NR. 2, MATĪŠU PAGASTĀ/ MAZSALACĀ”, š.g. 19. aprīlī no plkst. 9:30-15:30.

➡️ Pasākuma ietvaros apciemosim augļu un ogu pārstrādes uzņēmumu SIA “Cietais rieksts”, lai uzzinātu uzņēmuma pieeju klientu augošo vēlmju un prasību apmierināšanai, saglabājot produktu dabīgo un vietējo izcelsmi. Tiks nodrošināta produkcijas degustācija. 

Tikšanās vieta: Valmieras ielā 12a, Matīšu pagastā

➡️ Ielūkosimies gaļas pirmapstrādes un pārstrādes uzņēmuma SIA “Terūna” mūsdienīgajā ražotnē, uzzināsim, kādos tirdzniecības tīklos tiek realizēta bioloģiski izaudzētā un saražotā produkcija. Tiks nodrošināta produkcijas degustācija. 

Tikšanās vieta: “Bauņu gaļas cehs”, Matīšu pagastā

➡️ Turpināsim iedvesmoties Vitas Brakovskas darbnīcā, kurā, izmantojot “Spoguļošanas metodi” un darbu komandās, radīsim jaunas idejas produktivitātes un sadarbības veicināšanai.

Tikšanās vieta: “Āžu krogā”, Rīgas iela 17, Mazsalacā

➡️  Baudīsim gardu maltīti Āžu krogā, Mazsalacā, uzzināsim uzņēmuma īpašnieku iespaidīgo dzīves stāstu un pasaules pieredzi, kas veltīta ēdienam un gatavošanai.

Tā kā dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, iepriekšēja reģistrācija ir obligāta! 

📌 Reģistrācijas forma atrodama šeit: https://forms.gle/ur6ThPkwojMmffK2A

Dalība pasākumā ir bezmaksas, aizpildot reģistrācijas formu, saņemsiet apstiprinājumu Jūsu dalībai. 

Pielikumā atradīsiet detalizētu pasākuma programmu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, droši rakstiet vai zvaniet,

Ar pavasarīgiem sveicieniem Cēsu rajona lauku partnerības, Vidzemes lauku partnerības “Brasla” un biedrības “No Salacas līdz Rūjai” komandas vārdā,

Anda Briede
Projekta “Ceļā uz Zaļo reģionu” koordinatore
+371 26107764