2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina pievienoties mācībām “ Laukiem būt”

 

 

Jaunieši, jaunie uzņēmēji un jaunienācēji laukos un mazpilsētās, līdz pat 14. oktobrim aicināti pieteikties informatīvajai dienai par mācībām “Laukiem būt!”, kuras jau desmito gadu rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC). Pirmā kopīgā mācību dalībnieku tikšanās un iepazīšanās visā Latvijā notiks vienlaikus – 15. oktobrī.

Mācības, kuras notiek 26 LLKC birojos visā Latvijā, ir lieliska iespēja īstenot ne vien savu biznesa ideju laukos, bet arī saprast, cik tā dzīvotspējīga. Tā ir arī iespēja rast komandu un sadarbības partnerus jaunu ideju īstenošanai.

Mācībās var piedalīties visi interesenti vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri savu ideju vēlas īstenot lauku reģionos. Dalība mācībās ir bez maksas.

Jau ierasti Valkas un Valmieras konsultāciju biroji mācības jauniešiem organizē kopā, aptverot interesentus no tuvējiem novadiem.

Ja vēlies piedalīties – piesakies :
LLKC Valkas konsultāciju birojs – Valda Empele, 29445406, [email protected]

LLKC Valmieras konsultāciju birojs – Inga Ozoliņa, 26308536, [email protected]

 

Informāciju sagatavoja:
Valda Empele
SIA LLKC Valkas KB uzņēmējdarbības konsultante

 

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider