2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina tikties nodarbībā “Ekoloģiska un videi draudzīga kultūraugu audzēšana

9. martā plkst. 10.00-15.00 Galdnieku ielā 10B, Smiltenē, biedrība “Smiltenes pagasta attīstībai” aicina tikties 2. nodarbībā “Ekoloģiska un videi draudzīga kultūraugu audzēšana” Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai (ELFLA) apakšpasākuma 19.2. “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”, aktivitātē A019.22 – Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas, rīcībā A019.22.05 “Apmācību organizēšana” projekta iesnieguma Nr. 23-09-AL10-A019.2205-000001 ietvaros.

Nodarbības piemērotas gan pieredzējušiem dārzkopības entuziastiem, gan arī iesācējiem, gan arī tiem, kam sava dārza nav, bet vēlas apkopt vai izaudzēt augus savās mājās. Pietuvosimies “zaļā” dzīves modeļa aspektiem, kā arī tiks sniegtas atbildes, ko nozīmē “zaļums” kultūraugu audzēšanai mazdārziņos. Nodarbības vadīs Sarmīte Audere  – Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā ieguvusi agronoma kvalifikāciju. Vairākus gadus strādā par augkopības skolotāju Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumā. Savā mazdārziņā audzē garšaugus, dārzeņus un ogulājus. Brīvajā laikā mācās valodas un IT.

Vairāk informācijas biedrības “Abulas lauku partnerība” tīmekļvietnē – ŠEIT.

Maira Kupriša

Biedrība “Smiltenes pagasta attīstībai” valdes priekšsēdētāja