2024. gada 21. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina uz iedvesmas pēcpusdienu Smiltenes bibliotēkā

Iedvesmas pēcpusdiena “Kas notiks, kad izveidosi savu identitāti” personības pilnveidošanai Smiltenes bibliotēkā 9.martā pl.16.00 kopā ar grāmatas “Būvējot identitāti” autori I.E.Zaharovu.
Mūsu dzīvi veido vide, kurā uzaugam. Mūsu smadzenēs uzkrājās apzināta un neapzināta informācija, kas nosaka to, kā reaģējam uz dažādiem notikumiem, apstākļiem un kā dzīvojam. Labās ziņas, ka jebkuru ierasto neironu darbību mēs varam pārrakstīt, radot sevi no “jauna”. Kas notiek smadzenēs? Par to parunāsim iedvesmas lekcijā “Kas notiks, kad izveidosi savu identitāti”, 9. martā plkst. 16.00 Smiltenes novada bibliotēkā, tiekoties ar rakstnieci I.Zaharovu.
Ieva Elza Zaharova ir cēsiniece, iegūta pieredze ārzemēs un pusi sava mūža veltījusi mārketinga veidošanai dažādiem uzņēmumiem. Saprotot līdzību starp mārketingu un cilvēka identitāti, sākusi pievērsties cilvēka uzbūves, smadzeņu un prāta kopsakarībai, meklējot un atrodot labākos veidus, kā izveidot savu identitāti.
Ieva Elza stāsta: “Mans ceļš uz sevis izzināšanu sākās pēc 10 gadu atrašanās depresīvā noskaņojumā un sajūtā “kaut kas nav pareizi”. Es sapratu, ka nedzīvoju saskaņā ar to, kāda patiesībā esmu un tieši tādēļ arī viss jūk un brūk un nepiepildās ne sapņi, ne mērķi. Sāku pētīt cilvēka smadzenes. Un aizrāvos! Tā pēc 4 gadu “pētnieciskā darba”, tapa grāmata “Būvējot identitāti”. Tajā stāstu par četrām LIELAJĀM īpašībām, kuras pareizi attīstot, katram ir iespēja uzlabot savas dzīves kvalitāti, izveidojot savu identitāti. Tik fantastiska sajūta! Tieši tādēļ vēlos iedvesmot arī citus izprast sevi, lai vēlāk baudītu šos “augļus”.”
Rakstniece Ieva Elza Zaharova ir sarakstījusi savu pirmo grāmatu “Būvējot identitāti”. Kas tevi vēl attur no savas vislabākās dzīves radīšanas? Kā atgriezties pie sava dabiskā prāta stāvokļa un radīt sev patīkamu dzīvi? Vairāk par grāmatu uzzini mājas lapā www.ievaelzazaharova.com un atnākot uz tikšanos ar autori bibliotēkā.

Vēlams pieteikties līdz 8. martam, sazinoties pa tālruņiem 64773030; 26449145 vai apmeklējot bibliotēku klātienē, Baznīcas laukumā 13.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Marķitāne,
Smiltenes novada bibliotēkas informācijas speciāliste
Tālrunis: 64773030; 26449145
E-pasts: [email protected]