2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina uz konferenci “Kopienu darbība un sadarbības izaicinājumi”

 

 

Aicinām pieteikt savu dalību konferencē līdz 6.oktobrim pa tālruni 29406867 (Indra) vai aizpildot anketu tiešsaistē https://ej.uz/KonferenceAluksne2021

Konferenci tiešsaistē būs iespējams vērot arī platformā FACEBOOK @AluksnesNVOatbalstacentrs.

Konferenci vada Ilze Zvejniece (biedrība “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”).

Ierodoties uz pasākumu, jāuzrāda derīgs digitālais COVID-19 sertifikāts, kas apliecina veikto vakcināciju vai COVID-19 izslimošanu, kā arī personu apliecinošs dokuments. Pasākumā tiks ievēroti valstī noteiktie epidemioloģiskie noteikumi!

Konference notiek projekta “Alūksnes NVO atbalsta centrs – efektīvai kopienu darbībai un sadarbības izaicinājumiem” laikā, ko finansiāli atbalsta  Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Zvejniece
Biedrība “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider