2023. gada 18. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina uz semināru par novada zīmolu un sadarbības iespējām ar biedrību “Abulas lauku partnerība”

2022. gada 9. decembrī plkst. 13.00 Bērnu un ģimenes atbalsta centra telpās, Galdnieku ielā 10, Smiltenē, biedrība “Abulas lauku partnerība” sadarbībā ar novada pašvaldību organizē semināru par zīmola “Smiltenes novadā sanāk!” lietošanu, aktuālo projektu konkursu “Tērpu iegāde amatierkolektīviem un sporta kolektīviem”, kā arī citām partnerības sniegtajām iespējām. Uz pasākumu aicināti nevalstisko organizāciju, sporta komandu, amatiermākslas kolektīvu un citu interešu grupu pārstāvji, uzņēmēji, kā arī ikviens interesents.

Mācībās būs iespējams uzzināt par Smiltenes novada pašvaldības zīmola “Smiltenes novadā sanāk!” radošo koncepciju, lietošanas iespējām un noteikumiem.

“Abulas lauku partnerība” pārstāve Svetlana Rozīte informēs par aktuālo LEADRER projektu “Tērpu iegāde amatierkolektīviem un sporta kolektīviem”, kuram pieteikumus varēs iesniegt no 7. decembra līdz nākamā gada 7. janvārim. Konkurss ir lieliska iespēja piesaistīt finansējumu jaunu tērpu iegādei, turklāt seminārs sniegs ieskatu, kā to izveidē integrēt zīmola “Smiltenes novadā sanāk!” vizuālo identitāti, paužot piederību un lepnumu par savu novadu.

Semināra dalībniekiem būs arī iespējams uzdot sev interesējošus jautājumus par zīmolu “Smiltenes novadā sanāk!”, kā arī biedrības “Abulas lauku partnerība” sniegtajām iespējām sadarbībai un projektu konkursu finansējuma piesaistei.

PROGRAMMA

Dalības seminārā ir bez maksas.

Gaidāms arī gards pārsteigums.

Pieteikšanās līdz 7. decembrim, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 26377854 (Antra).

Madara Mūrniece

Smiltenes novada pašvaldības

Zīmolvedības un mārketinga speciāliste