2023. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina uz semināru par Vaidavas upē veiktajiem pētījuma darbiem un rezultātiem: IESPĒJAMS PIESLĒGTIES ATTĀLINĀTI

Projekta “Vaidavas upes un tās taimiņa, strauta foreles populācijas izpēte” Nr. 23-00-S0ZF01-000007 īstenošanas ietvaros 13. oktobrī (piektdiena), pulksten 11.00 Dārza ielā 3, Smiltene, Smiltenes novads (Domes sēžu zālē) notiks informatīvs seminārs par veiktajiem pētījuma darbiem un rezultātiem,  iespējamo turpmāko rīcības plānu saistībā ar Vaidavas upes lejteces apsaimniekošanas plānošanu un īstenošanu.

Informējam, ka semināram iespējams pieslēgties arī tiešsaistē, platformā Zoom, saite ŠEIT.

Nepieciešamībai:

  • Meeting ID: 879 4975 8338
  • Passcode: 006070

Informāciju sniegs – Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” pētnieki.

Projekta īstenošanas aktivitātes noris sadarbībā ar biedrību “Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrība”.