2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina uz tikšanos par plānotajām izmaiņām skolu tīklā

Pirms Smiltenes novada pašvaldības izglītības nozares stratēģijas 2023. – 2028. gadam apstiprināšanas, novadnieki ir aicināti uz klātienes tikšanos par pārmaiņām Bilskas pamatskolā.

 Tikšanās norisināsies:

  • Bilskas pamatskolā, 9. februārī plkst. 17.30.

Iedzīvotājus par aktuālo situāciju un turpmāko rīcību minētajās mācību iestādēs informēs, ierosinājumus un bažas uzklausīs un uz jautājumiem atbildēs novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš, domes deputātu pārstāvji, Izglītības pārvaldes vadītājs Edgars Roslovs. Jautājumus un komentārus iespējams iesūtīt arī iepriekš, rakstot uz [email protected].

Plašākam ieskatam aicinām noskatīties VIDEO par izglītības nozares stratēģijas tapšanu!

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste