2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina vecākus nesatraukties par izglītības iestādēs saņemto ziņu – draudu līmenis zems

Ziņojam, ka visā valstī šodien skolas saņēmušas ziņu par potenciālu bīstamību. Atsaucoties uz Smiltenes novada pašvaldības policijas informāciju, Valsts policija ziņo, ka satraukumam nav pamata – draudu līmenis novērtēts kā zems.

Informējam! Šo ziņu nesaņēma visas skolas – ja ar Jums attiecīgā iestāde nav sazinājusies, tad draudi nav tikuši saņemti!

Sakarā ar saņemto ziņu, skolās izvēlēti dažādi rīcības scenāriji – daļa apziņoja vecākus, lai bērni tiktu izņemti līdz plkst. 12.00, taču citās – lemts par labu īslaicīgai evakuācijai, pavadot laiku ārtelpās līdz ēkā atgriezties būs droši. Abos gadījumos ievērota nepieciešamā piesardzība un drošība, tāpēc aicinām iedzīvotājus neraizēties.

Plašāks Valsts policijas skaidrojums lasāms ŠEIT.

Beāte Putniņa

Komunikācijas speciāliste