2024. gada 2. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem – cauri Smiltenei laikā līdz 22. decembrim virzīsies lielgabarīta transportlīdzekļu sastāvs

VSIA “Latvijas Valsts ceļi” ceļi informē iedzīvotājus, ka laika posmā no 21. līdz 22. decembrim Smiltenes pilsētas teritoriju šķērsos lielgabarīta un smagsvara kravas transportlīdzekļu sastāvs. Aicinām iedzīvotājus, īpaši autovadītājus, būt piesardzīgiem, rēķinoties ar ievērojamajiem kravas gabarītiem.

Pārvadājuma pilnais maršruts Sokorņi (Rēzeknes novads)-Smiltene, transportlīdzekļu sastāvs virzīsies cauri Gulbenei. Smiltenē veicamais maršruts Dārza iela–Atmodas iela–Gaujas iela–Rīgas iela. Paredzēto ceļu kartē var aplūkot šeit.

Ceļu satiksmes dalībniekus, sastopoties ar lielgabarīta transportlīdzekli, aicinām būt piesardzīgiem. Kopējais transporta sastāva augstums būs 4,75m, platums 3,80m, bet garums – 24m. Plānots, ka transportlīdzekļu sastāvs Smiltenes pilsētu šķērsos laikā, kad būs pēc iespējas zemāka satiksmes intensitāte.

Informē VSIA “Latvijas Valsts ceļi”

Sagatavoja

Beāte Putniņa 

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste