2022. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām balsot par konkursam “Izgaršo vasaras buķeti” iesniegtajām receptēm

 

Visas iesūtītās receptes kopā ar fotogrāfijām no 2022.gada 6.jūlija līdz 29.jūlijam apskatāmas izstādē Smiltenes bibliotēkas logos, Baznīcas laukumā 13.

Konkursa darbus vērtēs īpaši izveidota žūrija, kā arī ikviens var izvēlēties sev tīkamāko recepti un nobalsot par savu favorītu laikā no 6. – 13.jūlijam :

  • Smiltenes bibliotēkas Facebook lapā (pie foto spiežot “Patīk” vai “Like”) un
  • Smiltenes bibliotēkā, aizpildot balsojuma kartīti.

Trīs finālistus aicināsim 14.jūlijā iesniegt ēdienus žūrijai degustācijai, lai noteiktu uzvarētāju. Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti Smiltenes Pilsētas svētku laikā. Apbalvošanas datums un vieta tiks precizēti līdz 15. jūlijam. Personīgi sazināsimies ar katru finālistu.

Smiltenes bibliotēka un A/S ”Smiltenes piens” aicināja pilsētas iedzīvotājus un viesus līdzdarboties Smiltenes Pilsētas svētku noskaņas radīšanā, kopīgi izsludinot recepšu konkursu “Izgaršo vasaras buķeti”. Svarīgākais noteikums – lai ēdiena pagatavošanā kā viena no galvenajām sastāvdaļām tiktu izmantots kāds no vietējā ražotāja A/S “Smiltenes piens” produktiem.

Inta Mežule,
Smiltenes novada bibliotēkas vadītāja
Tel. 26449145