2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām iedzīvotājus piedalīties atvērtajā diskusijā “Satiec pašvaldību!”

Sestdien, 15. jūlijā, Smiltenes pilsētas svētku ietvaros pašvaldības vadība aicina iedzīvotājus no plkst. 10.00 līdz 12.00 piedalīties atvērtajā diskusijā “Satiec pašvaldību!”, kas notiks skvērā, pie Pils ielas 2.   Diskusijas mērķis ir veicināt sabiedrības iesaistīšanu un tās aktīvu līdzdalību novada attīstības procesos.

Aicinām smilteniešu un pilsētas viesus uz brīdi piestāt, lai uzzinātu par pašvaldības plānotajiem lielākajiem infrastruktūras un investīcijas projektiem. Kopā diskutēsim par to, kā pašvaldība var atbalstīt uzņēmējdarbību un palīdzēt piesaistīt darbaspēku, kas ir un kā uzlabot izglītības kvalitāti. Tāpat diskusijas laikā pārrunāsim, ko sabiedrība sagaida no kultūras – amtiermākslas kustības un pasākumu piedāvājuma. Diskusijas noslēgumā vēlamies uzzināt iedzīvotāju viedokli, kā labāk veicināt sabiedrības iesaisti pašvaldības darbā, lēmumu pieņemšanā un novada attīstības procesos.

Šāda veida diskusiju pilsētas svētku ietvaros pašvaldība organizēs pirmo reizi. Atvērtajā diskusijā pašvaldību pārstāvēs: Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš,  viņa vietniece kultūras un sociālajos jautājumos Astrīda Harju,  pašvaldības izpilddirektors Andris Lapiņš,  Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ieva Dille, Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītāja Velga Mālkalne un Izglītības pārvaldes vadītājs Edgars Roslovs. Uz diskusiju ir uzaicināti arī jomu ekspertiAS “Smiltenes piens” valdes priekšsēdētāja Ilze Bogdanova, Smiltenes Mūzikas skolas ilggadējs pedagogs, Smiltenes pūtēju orķestra diriģents, dziesmu svētku goda virsdiriģents un mūziķis Pēteris Vilks un Smiltenes tehnikuma direktora vietniece izglītības jomā Rudīte Grabovska. Diskusiju vadīs biedrības “Alūksnes lauku partnerība” valdes priekšsēdētāja Santa Harjo-Ozoliņa.  

 

Sagatavoja

Marita Mūze

Smiltenes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja