2023. gada 28. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām iedzīvotājus pieteikt dalību Jāņukalna attīstības darbseminārā

2023. gada 18. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 Smiltenes kultūras centrā, Gaujas ielā 1 Smiltenes novada pašvaldība organizē darbsemināru Jāņukalna attīstībai. Pasākuma mērķi ir noteikt nozīmīgākās Jāņukalna nākotnes funkcijas, iegūt radošas idejas un netradicionālus paņēmienus teritorijas attīstībai.

Pašvaldība iepriekš informēja, ka 2023. gadā plāno veikt vairākus pasākumus Jāņukalna turpmākajai attīstībai, lai nākotnē šai, smilteniešiem nozīmīgajai vietai piešķirtu jaunu veidolu, vienlaikus saglabājot estrādes funkciju.

Darbseminārā piedalīsies gan pašvaldības darbinieki, gan pieaicinātie arhitektūras, plānošanas un ainavu arhitektūras eksperti, kā arī sabiedrības pārstāvji. Dalībniekiem, savstarpēji sadarbojoties, būs jāizpilda iepriekš sagatavoti interaktīvi uzdevumi, kuri palīdzēs sasniegt semināra mērķi. Iegūtie rezultāti kalpos par pamatu arhitektūras metu konkursa uzdevuma un programmas sagatavošanai.

Darbseminārā ir iespēja piedalīties arī iedzīvotājiem, tāpēc aicinām līdz 12. jūlijam pieteikt savu dalību, aizpildot elektronisko anketu ŠEIT.

Pēc dalībnieku reģistrēšanās noslēguma uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums par dalību seminārā.

Aicinām ikvienu interesentu līdzdarboties Jāņukalna attīstības plānošanā!

 

Sagatavoja

Mārtiņš Ulāns
Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks attīstības jautājumos

Marita Mūze
Smiltenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja