2023. gada 2. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām izmantot bibliotēkas attālinātos pakalpojumus

Ikviens, kurš vēlas kļūt par Smiltenes novada bibliotēkas lietotāju, tiek aicināts aizpildīt elektronisko veidlapu Reģistrācija un attālinātās piekļuves datu pieprasījums. Pēc pieteikuma veidlapas saņemšanas, bibliotēka reģistrēs jauno lietotāju un nosūtīs uz viņa norādīto e-pastu informāciju par autorizētās pašapkalpošanās sistēmas “Mana bibliotēka” piekļuves datiem (lietotājvārdu un paroli), ar kuriem var piekļūt bibliotēkas elektroniskajam kopkatalogam un veikt reģistrēšanos 3td e-grāmatu bibliotēkā. Tie, kuri būs attālināti reģistrējušies, varēs izmantot bibliotēkas pakalpojumus klātienē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai personas apliecību jeb eID).
Resursi, kuriem iespējams saņemt piekļuves datus: Valkas, Smiltenes, Strenču novada bibliotēku kopkatalogs, 3td e-grāmatu bibliotēka, kurā atrodami dažādu žanru jaunākie, aktuālākie latviešu un ārzemju autoru darbi un Letonika.lv – digitāls zinību resurss ar plašu informāciju par Latviju, ietverot lasītavu ar latviešu autoru darbiem, enciklopēdiskās uzziņas, vārdnīcas un citus noderīgus rīkus.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Marķitāne,
Smiltenes novada bibliotēkas informācijas speciāliste