2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām jaunos uzņēmējus uz pasākumu “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā”

Aicinām uzņēmumu pārstāvjus, kas savu uzņēmējdarbību ir reģistrējuši 2020., 2021. vai 2022. gadā Smiltenes novadā uz jauno uzņēmēju pasākumu “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā”. Pasākuma mērķis ir spēcināt sadarbību ar pašvaldību, informēt par pieejamo atbalstu izaugsmei un iedvesmot veiksmīgai uzņēmējdarbības attīstībai. Pasākumā tiks laipni gaidīti arī visi citi interesenti – topošie uzņēmēji, tie, kas tikai vēl domā par biznesu vai kuriem jau ir saimnieciskā darbība, bet domā par izaugsmi utt.

Pasākums norisināsies 20. aprīlī Smiltenes vidusskolā (Dakteru ielā 27), no plkst. 14.00-17.00.

Reģistrēšanās pasākumam līdz 17. aprīlim elektroniski: https://ej.uz/1ttd, vai zvanot +371 26402963.

Pasākuma programma:

Modris Apsītis

Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieks

uzņēmējdarbības jautājumos