2023. gada 3. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām nominēt sociāli atbildīgus Smiltenes novada uzņēmumus konkursam “Gada balva uzņēmējdarbībā”

2023. gada 3. novembrī notiks Smiltenes novada pašvaldības konkursa “Gada balva uzņēmējdarbībā” laureātu godināšana. Lai konkursa vērtēšanā iesaistītu sabiedrību, aicinām novada iedzīvotājus izteikt savu viedokli un sniegt priekšlikumus apbalvojumam kategorijā “Sociāli atbildīgs uzņēmums”.

Šajā kategorijā var pieteikt vietējos komersantus, kas atbalstījuši publisku kultūras, sporta vai citu pasākumu norisi, iesaistījuši jauniešus uzņēmējdarbībā vai veikuši to apmācību, vai aktīvi sadarbojas ar citām organizācijām: nozares asociācijām, biedrībām, pašvaldību un citām organizācijām. Priekšlikumi iesniedzami, aizpildot elektronisko veidlapu, līdz 2023. gada 1. oktobrim. Saņemtos ierosinājumus vērtēs konkursa komisija uzvarētāju noteikšanai.

Balvu pasniegšana ir ilggadēja tradīcija un lielākais pašvaldības pasākums uzņēmējdarbības jomā. Tā ietvaros godina komersantus, kuri veiksmīgi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot novada uzņēmējdarbības vides attīstību,  veicinot tā atpazīstamību Latvijā un ārpus valsts robežām.  Uzņēmēju devumu vērtē vairākās kategorijās: “Lielākie nodokļu maksātāji”, “Lielākās ražošanā piesaistītās investīcijas”, “Ieguldījums novada tēla popularizēšanā”, “Jaunais uzņēmējs”, “Labākais darba devējs”, “Inovācija”, “Uzņēmējdarbības būve” un “Sociāli atbildīgs uzņēmums”.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT

Informācijai: uz svinīgo pasākumu aicina balvu saņēmējus un uzņēmējus, kuru darbības apgrozījums par 2022. gadu ir lielāks par 160 000 eiro vai kuru ieturētā iedzīvotāju ienākuma nodokļa summa pārsniedz 3000 eiro, kā arī pašvaldības sadarbības partneri no organizācijām, kas sniedz uzņēmējdarbības atbalstu.

 

Sagatavoja: Marita Mūze, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītāja