2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām piedalīties “Virtuālajā skolēnu brīvlaikā”

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa skolēnu rudens brīvlaika nedēļā no 23. līdz 27.oktobrim piedāvā bērniem piedalīties “Virtuālajā skolēnu brīvlaikā”.
Katru dienu no 23. līdz 27.oktobrim Smiltenes novada bibliotēkas Facebook lapā tiks publicēts kāds uzdevums vai aktivitāte radošākai dienas pavadīšanai. Katra uzdevuma rezultāts jānofotografē un jāievieto komentārā zem publicētā uzdevuma. Komentāros nav jāraksta ne bērna vārds, ne uzvārds, ne vecums, ne jāparāda pats bērns. Visus uzdevumus var veikt un foto ievietot komentāros visas nedēļas garumā.
Tā kā jaunākajiem bērniem nav sava “Facebook” konta, brīvlaika akcijā kopā ar bērniem aicināti iesaistīties vecāki.
Trim aktīvākajiem “Virtuālā skolēnu brīvlaika” dalībniekiem būs pārsteiguma balviņas.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre