2024. gada 14. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām pieteikt pretendentus Smiltenes novada pašvaldības apbalvojumiem “Goda cilvēks” un “Gada balva” (pagarināts termiņš)

Šoruden, pēc divu gadu pārtraukuma, pašvaldība atkal godinās esošos un bijušos novadniekus, kuru devums līdzcilvēkiem, kopienai un visam Smiltenes novadā sniedzas pāri amata pienākumiem, ir īpaši cildināms un  ievērojams. Aicinām aizpildīt iesnieguma anketu, izvirzot savus kandidātus pašvaldības augstākā apbalvojuma saņemšanai, kas tiks pasniegts šī gada valsts svētku laikā! Iesniegšanas termiņš 2023. gada 6. oktobris (pagarināts termiņš).

Pieteikumus iespējams iesniegt kategorijās:

  • “Smiltenes novada Goda cilvēks” – pašvaldības augstākais apbalvojums, kuru pasniedz par ilggadējiem un vērienīgiem panākumiem, ieguldījumu novada izaugsmē un attīstībā, tā izpētē un kultūrmantojuma apzināšanā, iedzīvotāju labklājības veicināšanā, par darbu, kas vērtējams kā mūža ieguldījums;
  • “Smiltenes novada Gada balva” kādā no septiņām kategorijām (izglītība, kultūra, sports, tautsaimniecība, veselības aizsardzība un sociālā aprūpe, tūrisms, “Piederība novadam”) – par sevišķiem nopelniem konkrētajā jomā pēdējā gada laikā.

Ierosinājumus apbalvojuma piešķiršanai var iesniegt līdz šī gada 6. oktobrim:

  • drukātā veidā kādā no Smiltenes novada Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem;
  • pa pastu, uz adresi – Smiltenes novada pašvaldība, Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV – 4729;
  • elektroniski uz adresi [email protected], parakstītu ar drošu e-parakstu.

Aicinām iepazīties ar  NOLIKUMU un aizpildīt PIETEIKUMA ANKETU! Papildu informācija, rakstot uz e-pastu [email protected] vai pa tālruni 64707863.

Smiltenes novada ļaudīm sanāk! Sanāk visdažādākajās jomās. Stāstīsim par viņiem, leposimies ar viņiem un godināsim viņu labos darbus!

 

Pamats:

Smiltenes novada pašvaldības dome 2023. gada 24. augustā apstiprināja nolikumu Nr. 39/23 “Par Smiltenes novada pašvaldības apbalvojumiem”, dibinot četrus apbalvojumus: “Smiltenes novada Goda cilvēks, “Smiltenes novada Gada balva”, kuru pasniedz septiņās kategorijās, “Goda raksts” un “Pateicība”. Piesaistot novada ģerboņa mākslinieku Edgaru Simu, ir izstrādāti un Valsts Heraldikas komisijā apstiprināti jauni apbalvojuma atribūti.

 

Komunikācijas nodaļa