2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām skolēnus pieteikties ēnot Smiltenes novada pašvaldību darbiniekus

2024. gada 4. aprīlī norisināsies “Junior Achievement Latvia” ikgadējais karjeras pasākums skolēniem – Ēnu diena. Pasākuma laikā Smiltenes novada pašvaldība jauniešiem piedāvā iepazīties ar vairāk kā 50 dažādu profesiju pārstāvjiem un viņu ikdienas darbu.

Smiltenes novada pašvaldība, tās iestādes un struktūrvienības skolēniem piedāvā ēnot dažādas profesijas, kā, piemēram, Smiltenes Mūzikas skolas direktori, Tūrisma informācijas centra vadītāju, Smiltenes Bērnu un jaunatnes skolas futbola treneri, jaunatnes lietu speciālisti, karjeras konsultanti, komunikācijas speciālisti, informācijas tehnoloģijas speciālistu, projektu vadītājus  un daudzas citas profesijas. Aktuālais ēnas devēju saraksts Smiltenes novada pašvaldībā un pieteikumu iesniegšana atrodama ŠEIT.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstams, bet Latvijā – biznesa izglītības biedrības Junior Achieviement Latvia (JA Latvija) preču zīmē reģistrēts pasākums, kura mērķis ir uz vienu dienu iepazīties ar kādas profesijas, nozares pārstāvi, lai palīdzētu skolēnam veikt izvēli par nākotnes profesiju un redzēt, kā faktiski tiek veikts darbs ikdienā. Tāpēc jauniešus aicinām izmantot šo iespēju un iepazīt savu izvēlēto nākotnes profesiju.

Lai pieteiktos par “ēnu” kādā no izsludinātajām vakancēm Smiltenes novada pašvaldības iestādē vai struktūrvienībā, aicinām aizpildīt pieteikumu publiskajā portālā www.enudiena.lv.

Pieteikumu iesniegšana skolēniem norisināsies 3. kārtās – no 1. līdz 4. martam, no 8. līdz 11. martam un no 15. līdz 18. martam.

Tāpat arī Smiltenes novadā iespēju ēnot piedāvā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, AS “Smiltenes piens” un AS “Sentor Farm Aptiekas”

Plašāka informācija skolēniem atrodama ŠEIT.

 

Sagatavoja:

Pārsla Kupriša Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas speciāliste