2024. gada 25. apr.

Aicinām Smiltenes novada mājražotājus un amatniekus uz pieredzes apmaiņas pēcpusdienu- diskusiju

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Smiltenes novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Smiltenes novada mājražotāji un amatnieki tiek aicināti piedalīties ES projekta “No Hobija uz biznesu”, Nr. LVIII-055 līdzfinansētā pasākumā Pieredzes apmaiņas pēcpusdienā – diskusijā mājražotājiem un amatniekiem”, kas notiks 6.maijā, Valkas novadā.

Programmā:

Tikšanās Valkas pilsētas tirgus laukumā, Raiņa ielā 3b

Izbraukšana uz pieredzes apmaiņas pasākumu Ērģemes pagastā

Transportu nodrošinās Valkas novada pašvaldība

15.20 – 16.30

Pieredzes apmaiņas vizīte Mūrbūdu sidra ražotnē, Ērģemes pagasts Iepazīšanās ar sidra ražošanas procesu, degustācija

Iepazīšanās ar Ērģemes pagasta mājražotājiem

17.00 – 22.00

Diskusija pie vakariņu galda, Valkā

Dalībā pasākumā ir bez maksas.

Projekta vadošais partneris un šī pasākuma organizators ir Valkas novada pašvaldība.

Vietu skaits ierobežots. Smiltenes novada mājražotājiem un amatniekiem, kuri vēlas piedalīties pasākumā, ir obligāta iepriekšēja reģistrēšanās līdz 28.aprīlim, rakstot uz [email protected] vai zvanot pa mob.tel. +37128690844.

Sīkāka informācija, sazinoties ar Smiltenes novada pašvaldības projektu vadītāju Daigu Bojāri: mob.tel. +37128690844 vai e-pasts: [email protected].

Aktivitātes tiek īstenotas Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta “No Hobija uz Biznesu”, (akronīms “Hobijs – Bizness”), Nr. LVIII-055 ietvaros.

Daiga Bojāre

Attīstības un plānošanas nodaļas