2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām uz 2024. gadā gaidāmajiem tirdziņiem Smiltenes novadā

Aicinām iepazīties ar informācijas apkopojumu par 2024. gadā pašvaldības organizēto gadatirgu un amatnieku tirdziņu plānotajiem norises laikiem.

Aktuālā informācija par tirdziņiem 2024. gadā, kas norisināsies Smiltenes novadā, ir pieejama pašvaldības tīmekļvietnes sadaļā “Uzņēmējdarbība/Gadatirgus”. Apkopojumā norādīts katra pasākuma veids, plānotais sortiments, norises laiks. 

Apkopojums veidots, lai ļautu mājražotājiem un tirgotājiem laicīgāk plānot savu laiku un darbu, kā arī informētu iedzīvotājus par gaidāmajiem notikumiem.  Tuvojoties pasākumiem, minētajā tīmekļvietnes sadaļā būs pieejama plašāka informācija par tirgus organizāciju, pieteikšanos un norises kārtību.

Pirmais tirgus šogad pirkt un pārdot gribētājus aicinās jau 27. aprīlī. Tas būs ikgadējais Smiltenes pavasara gadatirgus, kurā atklāsim dažādām norisēm bagāto pavasara noslēguma un vasaras sezonu!

Ņemot vērā iespējamas neparedzētas izmaiņas, iesakām pirms pasākuma, kuru plānots apmeklēt kā tirgotājam vai apmeklētājam, ielūkoties pašvaldības tīmekļvietnes sadaļā “Gadatirgus”, lai iepazītos ar aktuālo informāciju.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieku Uzņēmējdarbības jautājumos. E-pasts saziņai: [email protected], tālrunis: 22310430 (Modris).

Lai sanāk!

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste