2022. gada 22. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām uz informatīvo tikšanos

Smiltenes novada pašvaldība 1.aprīlī plkst. 10:00 aicina iedzīvotājus, kas jau ir uzņēmuši vai vēl plāno uzņemt savā mājsaimniecībā Ukrainas civiliedzīvotājus, uz informatīvu tikšanos, lai veicinātu informācijas apmaiņu par izmitināšanas jautājumiem starp iesaistītajām pusēm. 

Informatīvās tikšanās laikā ikvienam interesentam būs iespēja rast atbildes uz jautājumiem, par Ukrainas pilsoņu uzņemšanu novadā, par atbalsta iespējām, ko līdz šim sniedz pašvaldība, kā arī savstarpēji pārrunāt ikdienišķus jautājumus ar ko saskaras privātpersonas, uzņemot savā dzīvesvietā Ukrainas pilsoņus. Pārrunāt būs iespējams dažādus jautājumus par īstermiņa izmitināšanu, reģistrēšanu pašvaldībā, izglītības iespējām, dažādiem atbalsta veidiem un citiem neskaidriem jautājumiem, kas skar Ukrainas civiliedzīvotājus un privātpersonas mūsu novadā. 

Pieteikšanās nav nepieciešama!

Linda Beitika, 

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja