2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām uz pasākumu Dailoņa Breikša vadīto nacionālo brīvības cīnītāju piemiņas vietā Raunas pagasta “Daiņkalnos”

Šogad aprit 72 gadi kopš 1952. gada 16. aprīlī Latvijas PSR Valsts Drošības komiteja jeb čeka iznīcināja Dailoņa Breikša vadīto nacionālo partizānu grupu, kura bija apmetusies bunkuros zem Raunas pagasta “Daiņkalnu” un “Graškalnu” mājām.

16. aprīlī plkst. 13.00 aicinām uz Raunas pagasta “Daiņkalniem”, lai kopīgi pieminētu 1952. gada 16. aprīļa notikumus, nacionālos brīvības cīnītājus un viņu traģiskos likteņus. Pasākumu organizē Zemessardzes veterāns, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris Jānis Lācis, sadarbībā ar Smiltenes novada pašvaldību.

Aicinām ar savu klātbūtni godināt kritušo piemiņu!

Kontaktinformācija saziņai: Raunas Kultūras centrs, tel. 26590507 (Linda), Raunas Kultūrvēsturiskā mantojuma centrs, tel. 28728377 (Ieva)