2023. gada 29. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Aigara Graubas filma visai ģimenei ’’Circenīša Ziemassvētki’’

10. decembrī plkst. 15.00  Gaujienas tautas namā
Aigara Graubas filma visai ģimenei ’’Circenīša Ziemassvētki’’

Jautra Ziemassvētku piedzīvojumu filma visai ģimenei. Policista Ervīna Dambja ģimene sliktā noskaņojumā ierodas savā lauku mājā un sastop Ziemassvētku vecīti. Mazā Marta un brālītis Toms viņu iesaista savas ģimenes glābšanas plānā. Vecāki sāk gatavoties svētkiem, nemaz nenojauzdami, ka sastaptais Ziemassvētku vecītis ir no cietuma izbēgušais Bruno Circenis.
Režisors: Aigars Grauba
Aktieri: Jēkabs Reinis, Inga Tropa, Kaspars Kārkliņš, Jānis Vimba, Bille Siliņa, Vilhelms Auders, Marija Grauba, Havjers Garsija, Samira Adgezalova, Rihards Lepers, Meinards Liepiņš Garums: 117 min
Biļešu cena – 4.00 EUR