2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aizvadīta “Senioru akadēmijas” nodarbība Raunā

24. februārī Raunas pagasta pārvaldē norisinājās pirmā pieaugušo apmācību cikla “Senioru akadēmija” nodarbība. Mācības organizē Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvalde, atbalsta Raunas pagasta pārvalde un tās vadītāja Linda Zūdiņa.

Uz pirmo tikšanās reizi bija ieradušies 14 dalībnieki, kuri izrādīja interesi par dalību “Senioru akadēmijā”. Nodarbība tika sākta ar klusuma brīdi, godinot Ukrainas karavīrus un civiliedzīvotājus, kuri gājuši bojā, aizstāvot savu dzimto zemi.

Vērts minēt, ka Raunā ir ļoti aktīva senioru kopiena, kura aktīvi darbojas dažādās aktivitātēs un organizē  pasākumus. Apmācību organizatori priecājas, ir gandarīti par atvērtiem, pozitīviem un zināt gribošiem senioriem, kas iesaistījušies arī šajās nodarbībās. Pēc pirmās tikšanās reizes var izcelt vietējās kopienas senioru bagāto dzīves pieredzi un vēlmi darboties kopā, iegūt jaunas zināšanas!

Nākošā “Senioru akadēmijas” tikšanās reize paredzēta 22.martā.

Gunta Grigore

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece